Foreningens styre

Irma M. Rustad

Irma M. Rustad

Generalsekretær

Irma M. Rustad er født 1965 og siviløkonom fra Handelshøyskolen BI. Hun er daglig leder i Nettskred som leverer webløsninger til norske virksomheter. Irma har jobbet frivillig med mobbearbeid siden 2003.

Telefon: 21 99 42 00

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg Irma på Twitter: @irmarustad

Besøk hjemmeside

Marit Stafseth

Marit Stafseth

Marit Stafseth er født i 1966 og har en tverrfaglig utdanning innen Økonomi, Nyskaping og Samfunnsfag. Hun jobber til daglig som Business Manager i offshore-industrien. Marit engasjerte seg aktivt i arbeidet mot mobbing i 2010.

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Følg Marit på Twitter: @MariBjor

Frode Fredriksen

Frode Fredriksen

Styremedlem

Frode er utdannet lærer og har jobbet mot mobbing i skolen siden 2003 som instruktør for Olweusprogrammet. Han er opptatt av barn og unges rettssikkerhet barnehage og skole, og foreldres mulighet til å klage om de opplever at deres barn blir utsatt for mobbing. Frode jobber også aktivt mot seksuell trakassering og overgrep, både som skribent og foredragsholder.

Følg Frode på Twitter: @frodefredriksen

Besøk hjemmeside

Erik Torp

Erik Torp

Styremedlem

Han er født i 1972 og er utdannet cand mag i biologi fra UiT og HiNT. Erik driver eget foretak med vekt på naturfaglig arbeid i naturvernområder. I tillegg arbeider han for Wulff Beltton med tilrettelegging av førstehjelp for bedrifter. Han har engasjert seg aktivt mot mobbing siden 2015.

Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Preben Dietrichsson

Styremedlem

Utdannet skuespiller med yrkes erfaring ved ulike norske teatre, i filmer og på tv. Arbeider med visuell kommunikasjon i Catilina as.

10 år medvirking i ulike foreldreverv i Norske grunnskole. Arbeider med og for bedre sosial kompetanse og sosial forståelse hos norske skoleelever. Engasjert i Hvite busser.

Besøk hjemmeside